10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Пронашол две мечиња покрај мртвата мајка – немал срце да ги остави сами (Видео)

Каква приказна! Пронашол две мечиња покрај мртвата мајка – еве што се случило со нив

Немал срце да ги остави сами, па донел храбра одлука и ги понел со себе.

Само едно мече успеало да преживее, а другото кое го нарекол Брутус, станало дел од семејството…

Ова е приказната за овие другари…