10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Кога го купила ова ужасно место, сите мислеле дека направила голема грешка. Сега сите се љубоморни на неа!

Реновирањето на домот не е едноставна задача, посебно кога купувате стар дом како оваа жена. Но, таа видела нешто посебно во оваа мала куќа и знаела дека го направила вистинскиот избор.

Почнала со преуредување и вложила нешто повеќе од 18.000 долари, а резултатот остава без зборови.

Погледнете: