10.8 C
Скопје
5. март 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Го ставила своето бебе во мијалник, а она што го снимила сигурно ќе ве насмее!

На видеото во прилог ќе видите мало дете кое мајка му го ставила во мијалник.

Погледнете, сигурно ќе ве насмее…