10.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Вака се полага докторат за возење камион! (видео)

Знаење, искуство и секојдневна пракса се потребни за вожња каква што е прикажана на видеото подолу.

Погледнете го овој мајстор зад воланот и споделете со пријателите: