10.8 C
Скопје
5. март 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Уште ова нешто него имавте видено: Ова магаре знае само за уживанција!

За ова магаре, старо неколку месеци, слободно може да се каже дека му паднала секирата во медот.

Магарето по име Лео живее во Бразил каде очигледно го мазат луѓето кои се грижат за него.

Освен тоа, Лео има куп слободно време, па секој ден по неколку часа одмара на лежалка.

Спонзорирано: