1.8 C
Скопје
11. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Стоеле на семафор: Пред нив поминало нешто што се гледа еднаш во животот!

Неодамна вистинско мало чудо се случило на Ред Хил авенијата во Ирвин, Калифорнија. Камера на командната табла во автомобилот снимила една неверојатна сцена.

Имено, по улицата поминал мал авион, кој се спуштил на улицата поради принудно слетување.

Очевидците биле во шок… Погледнете како изгледало: