26.8 C
Скопје
13. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Па омажи се за магионичар: Танц кој ретко се гледа (видео)

Кога ќе се омажиш за магионичар, ништо не може да те изненади, па ни првиот танц во кој твојот сопруг левитира.

Овој танц благодарение на Инстаграм профилот на магионичарот Џастин Вилијам предизвика голем интерес и стана вистински хит на социјалните мрежи.

Погледнете:

Спонзорирано: