6.8 C
Скопје
18. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Не го предал испитот веднаш, па професорот го одбил. Она што го направил овој студент ќе ве остави без текст (видео)

Да се биде студент не е ни малку лесно.

Кога доаѓате на испит и ќе го завршите порано, а без причина останувате на место, од вас се бара да го предадете тестот на време.

Ова момче не го сторило тоа. Неколку секунди подоцна професорот не му дозволил да го предаде тестот. Но тој се снашол на легендарен начин.

Погледнете што направил:

Спонзорирано: