15.8 C
Скопје
27. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

На својот син му кажала дека во нејзиниот стомак расте бебе. Неговата реакција насмеа милиони (видео)

Синот на Сара Бромби веќе подолго време сака да има мал брат или сестричка. Етан е стар само 5 години, и неговата желба конечно е исполнета.

Мајката Сара одлучила еден ден да му ја соопшти на Етан радосната вест. Неговата реакција е нешто најслатко што сте го виделе во последно време: