10.8 C
Скопје
5. март 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Му вперил пиштол во глава… во само неколку секунди, се било готово! (видео)

Додека бил дете, Виктор Маркс преживеал четири насилни очуви, променил 14 училишта, живеел во 17 различни куќи и се` додека не завршил средно училиште.

Потоа, Виктор пронашол дисциплина во својот живот тренирајќи боречки спортови, и служејќи во маринци на американските воени сили.

Но, она по што Виктор е познат е разоружување. Како што ќе видите и на видеото, Виктор е вистински мајстор кога ќе се најде во ситуација да во него е вперено оружје.

Во наредното видео, погледнете како „средил“ две момчиња кои држеле пиштоли вперени во него.

Сцената започнува од 06:20 минута:

Спонзорирано: