22.8 C
Скопје
13. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Кога ќе видите што прави ова девојче покрај огромни кучиња ќе останете без здив! (видео)

Германските овчари имаат репутација на послушни и заштитнички кучиња, но знаат и како да ги забавуваат вашите деца.

Кога ќе го видите ова девојче покрај 14 огромни кучиња, малку ќе се загрижите, но…

Не ви откриваме повеќе, погледнете го видеото:

Спонзорирано: