19.8 C
Скопје
28. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Хулиган излегол од автомобил и тргнал да истепа старец. Она што се случило во продолжение е изненадувачко! (видео)

На руските улици не може да се случи ама баш ништо што би не изненадило.

Овој пат ни доаѓа снимка од неверојатна тепачка.

Имено, еден руски хулиган тргнал да истепа старец, а потоа се појавил херој. Кога ќе погледнете што направил со хулиганот ќе се воодушевите.

Погледнете…