30.8 C
Скопје
3. јули 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Мозаик

Едноставно и евтино: Направете правосмукалка од обично пластично шише!

Доколку сакате да експериментирате и да бидете „сам свој мајстор“ ова е вистинската работа за вас.

Погледнете го видеото: