10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Џиновски волк седнал покрај неа. Погледнете што се случува кога ќе го погали!

Волците се познати како агресивни и опасни животни, но секогаш постојат исклучоци како што е Кекоа. Тој ги сака луѓето, а особено девојката Даниеле.

Седнал покрај неа, а кога го погалила се случило нешто незамисливо…

Погледнете и споделете со пријателите: