16.8 C
Скопје
22. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Uncategorized

Внимателно гледајте во автомобилот. Ќе се изнадите од тоа што се случува пред вашите очи!

Произведувачот на автомобили Шкода направи маркетинг кампања која едноставно е генијална.

 

 

На видеото подолу ќе видите сина Фабиа паркирана на улица.

Се` што треба да направите е внимателно да гледате во автомобилот, а на крајот од видеото ќе дознаете што се случило…

Спонзорирано: