10.8 C
Скопје
5. март 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Видео: Вака изгледа борба со огнот од перспектива на пожарникарите!

Благодарение на пожарникарите од Калифорнија кои пред неколку дена снимија своја интервенција, сега конечно можеме да видиме како тие го гледаат гаснењето.

Погледнете го видеото:

Спонзорирано: