10.8 C
Скопје
3. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Со овој трик секогаш ќе имате вишок чоколадо

На Фејсбук се појави видео со трик со чија помош секогаш ќе имате „вишок“ чоколадо.

За што станува збор погледнете на видеото подолу: