11.8 C
Скопје
24. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Што се случува кога репортер се кара со коза?! (видео)

Што се случува кога репортер се кара со коза?! (ВИДЕО)

Погледнете што се случило…

Спонзорирано: