7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Овој трик е многу едноставен, а крајниот резултат ќе ви ја разубави вечерата! (видео)

Декорацијата на масата, покрај јадењето, е најважен елемент на секоја вечера.

Овој човек ќе ви покаже како совршено да сложите салфетка, и така да ја разубавите масата и да ги импресионирате своите гости.

Трикот е едноставен, а резултатот фантастичен.