6.8 C
Скопје
18. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Она што го направил овој полицаец ќе ви ја врати вербата во човештвото! (видео)

Ова веројатно е најдоброто видео со полиција кое ќе го видите.

Ова видео ќе ви ја врати вербата во човештвото.

Погледнете што направил овој полицаец…

Спонзорирано: