15.8 C
Скопје
18. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Неговиот трактор заглавил во река. Потоа се случи вистинско изненадување (видео)

Не сме сигурни како ниту зошто овој трактор заглавил во река, па може само да нагаѓаме…

Но, шоферот не се откажал од своето возило. Се обидел да го извлече, но неговите напори прво беа залудни.

Погледнете што се случило во продолжение: