10.8 C
Скопје
5. март 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Го сруши интернетот: Секси полицајка го покажа своето извајано тело (фото)

Една полицајка од Германија стана вистинска интернет сензација, откако објави фотографии од своето извајано тело на Инстаграм.

Адриене Колеза (31) собрала илјадници следбеници на својот прифил на Инстаграм на кој објавува фотографии во фитнес облека.

Адриене тежи 64.4 килограми, висока е 173 сантиметри, а на нејзината страница на Инстаграм ја следат повеќе од 111.000 обожаватели.

Спонзорирано: