7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Утре без струја деловни објекти во Гази Баба

Поради закажани технички зафати утре без електрична енергија во периодот од 9:00 до 12:00 часот ќе останат корисниците од фирмата „Фамафлекс ДООЕЛ“, фирмата „Симакс шпедиција ДООЕЛ“, ул. 808 бр. 2 Керамидница, фирмата „ДУНИ Интернационален бизнис-центар“ , како и фирмата „Годомин ДООЕЛ“