10.8 C
Скопје
3. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Се сеќавате на „змијата“ на старите мобилни телефони: Еве како изгледа кога ќе стигнете до крај

Веројатно сите барем еднаш сме ја заиграле „змијата“ на старите Нокиа телефони.

Но, ретки се оние кои стигнале до крајот на оваа игра, а како изгледа погледнете на видеото: