1.8 C
Скопје
11. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Се обидел да украде автомобил, а на крај се нокаутирал себе си на најглупав начин!

Доколку купувате скапоцен автомобил мора да го прифатите фактот дека некој ќе се обиде да го украде. Таков е случајот и со јунакот од видеото.

Тој се обидел да украде скапоцен автомобил, обидувајќи се безуспешно да го скрши прозорот со цигла. После неколку обиди се откажал, но потоа се вратил со поголем камен.

Она што следело е неверојатно…