7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Преубава, мирисна и релаксирачка: Вака изгледа жетва на лаванда (фото)

Кога сакате да сонувате, не постои ништо поубаво од поглед на преубавите плантажи со лаванда.

Дури и кога во тек е жетва, фотографиите се повеќе од смирувачки.