7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Предмалку се огласи Vip по најновите настани со мрежата – еве што соопштија

Би сакале да Ве известиме дека во моментов е надминат проблемот со говорни повици. Се работи на надминување и на проблемот со интернет сервисот. Ве молиме за трпение и Ви благодариме на разбирањето, соопштија од Vip, откако неколку часови корисниците на мобилниот оператор останаа без мобилна мрежа и интернет.