24.8 C
Скопје
27. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Мозаик

Погледнете што се случува кога случајно ќе се сретнат мечка и човек (видео)

Во некои делови од светот мечките се многу честа појава и во урбаните средини, но секоја средба со нив не може да биде пријатна.

Меѓутоа, оваа средба, снимена случајно, ќе ве насмее до солзи:

by coolPick