6.8 C
Скопје
18. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Ова куче знае како да го разлади својот газда (видео)

Кога доаѓа летото, секој бара начин да се разлади. Едни одат на базен, други можеби ќе скокнат во фонтана.

Ова куче знае дека многу е важно разладувањето во овие денови.

Спонзорирано: