10.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Кога виделе што ги брка, од страв не знаеле како да избегаат…

Деновиве, најгледани видеа на Јутјуб се шегите кои луѓето ги снимаат како би ги насмеале другите.

 

Но, понекогаш некои од тие шеги не се смешни, барем не за оние кои не баш доброволно учествуваат во нив.

Ова е една од најгледаните и воедно најстрашните шеги на Јутјуб: