15.8 C
Скопје
18. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Кога ќе видите како трча – ќе се смеете цел ден

Вакви видео снимки не се гледаат секој ден, но бидете сигурни дека ќе ви измами насмевка на вашето лице.

Имено, овој сопственик го пуштил своето куче да трча, а она што го направило кучето ќе ве насмее до солзи.

Погледнете и споделете со пријателите: