12.8 C
Скопје
1. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Мозаик

Изгледало како надвор да паѓа дожд, но кога погледнал низ прозор – изненадување (видео)

Изгледало како надвор да паѓа дожд, но кога погледнал низ прозор – ШОК! (ВИДЕО)

Погледнете го ова неверојатно видео…

by coolPick