10.8 C
Скопје
5. март 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Имала само 5 сантиметри слободен простор, но она што го направила е генијално!

Сигурно досега не сте виделе нешто слично. Имала само 5 см празен простор помеѓу ѕидот и фрижидер, па одлучила тука да додаде нешто.

Тогаш дошла на генијална идеја и направила подвижна полица.

Погледнете и споделете со пријателите:

by playchannel

Извор: Виреално