16.8 C
Скопје
22. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Еден патник погледнал низ авионскиот прозор, а она што го видел…

Кога патувате со авион, сигурно барате седиште до прозор. Освен што можете да ја одморите главата на „ѕидот“, имате фасцинантен поглед на светот под вас.

Но, она што еден патник случајно го забележал на лет над Лондон е неверојатно. Веднаш го вклучил мобилниот телефон и ја направил оваа снимка.

Спонзорирано: