22.8 C
Скопје
25. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Уште ваква маса немате видено! (видео)

Сигурно во својата куќа некогаш сте имале толку гости што не можело да ги собере на една маса?

Тој проблем е веќе решен. Она што ова момче го направило со обичната маса ќе ве остави без текст. Погледнете: