13.8 C
Скопје
31. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Уловил огромна риба и почнал да ја сече на бродот. Кога ја распарал занемел! (ВИДЕО)

Следното видео е снимено на брегот на Мексико, а прикажува маж кој гордо го покажува својот улов.

Потоа со нож ја распарал рибата, а внатре забележал мала желка. А потоа од утробата на рибата извадил вкупно 32 желки.

За жал, само една мала желка била жива.