11.8 C
Скопје
5. март 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Тројца на еден: Избрале погрешен Русин за тепачка, погледнете што се случило (видео)

Дека Русите не се шегуваат, тоа го знаевме. Но, што се случува кога три лица ќе пробаат да му направат проблем на еден Русин среде улица?

Погледнете што се случило:

by coolPick

Спонзорирано: