15.8 C
Скопје
18. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Секој би посакал една ваква кутија (видео)

Сигурно ви здосадило да го барате алатот по разни места, а потоа повторно да го сложувате.

Но, тоа е веќе минато. Создаден е алат кој е сон на секој домаќин. Во кутијата има алат за се` и сешто.

За што се работи погледнете на видеото во прилог: