19.8 C
Скопје
28. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Пронашол мал стар сандук на таванот. Кога го отворил ќе паднел во несвест! (видео)

Следната приказна е уште еден доказ дека старите сандуци се како создадени за страшни работи.

Корисник на популарната страница Реддит, на таванот пронашол стар сандук чија внатрешност го запрепастила.

Имено, сандукот бил исполнет со чудни, психоделични цртежи.

Погледнете…

by kucasnova