Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Мозаик

Ова е најопасното куче на светот, еве што може! (видео)

Ова куче веројатно е најопасниот вид познат на човекот. Ејс е тригодишен питбул териер и може да направи многу нешта.