11.8 C
Скопје
5. март 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Крадци го украле неговиот мобилен телефон, но не го очекувале ова во продолжение!

Екипа на Јутјуб каналот „MabeInAmerica“ одлучила да сними експеримент со кој ќе ја тестира искреноста на случајните минувачи.

Спонзорирано: