6.8 C
Скопје
18. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Ја пробудил страшен звук во спалната соба. Кога видела што има таму, доживеала изненадување!

Дали сте од оние луѓе кои се плашат од мрак? Спиете со вклучено светло? Тогаш веројатно не би ја преживеале оваа местенка.

Погледнете како овој Јутјубер ја преплашил својата девојка…

Спонзорирано: