12.8 C
Скопје
29. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Измешала прашок за пециво и детергент за садови, она што го добила е неверојатно!

На популарниот Јутјуб канал WhatsUpMoms, пронајдовме интересен и едноставен совет со чија помош може да направите гигантски меурчиња од сапуница.

Се` што ви е потребно е прашок за пециво, детергент за садови и вода.

Забавувајте се и уживајте…