16.8 C
Скопје
25. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Зеде пластична цевка и самолеплива трака. Крајниот резултат е генијален!

Сигурно го знаете она чувство кога ќе го изгубите клучот од дома, па не знаете како да влезете во куќата.

На цела среќа, постои начин како вакво нешто повеќе да не ви се случи. Луѓето веќе со години користат скриени места за своите клучеви. Под тепих, под некој камен, на рамката од прозорот…

Меѓутоа, овие места сите добро ги знаат, па дури и крадците.

На видеото во прилог ќе видите како на најдобар начин да направите супер скриено место за вашите клучеви од куќата или станот.

Погледнете го видеото…