22.8 C
Скопје
13. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Возач на трактор го насмеа Балканот и стана апсолутен хит на интернет! Погледнете што прави

На интернет има многу интересни снимки, а оваа е една од нив.

Овој возач на трактор од Хрватска стана вистински хит на социјалните мрежи. Погледнете и зошто…

Спонзорирано: