15.8 C
Скопје
18. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Видео: Реакција на девојки кои првпат гледаат порно филм!

Познатиот сајт „BuzzFeed“ дошол до идеа на девојките кои никогаш не гледале порно филм, да им пушти неколку филмови за возрасни. Од „BuzzFeed“ ги забележале нивните реакции, кои се урнебесни.

Погледнете…