10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Таткото требало да го сними настапот на детето на приредба, но нешто друго му било поинтересно (ВИДЕО)

Оваа снимка настанала во Русија, а за кратко време ги освои социјалните мрежи.

Имено, таткото отишол да ја погледне приредбата во која учествувало неговото дете, но пропуштил се` поради заносниот задник на оваа девојка.

Погледнете: