13.8 C
Скопје
31. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Таткото ја бакна мајката. Погледнете ја пресмешната рекција на бебето (видео)

Бебињата едноставно се преслатки. Прилично се` што прават, како би го откриле својот свет, е фантастично. Првата насмевка и првиот чекор остануваат засекогаш во сеќавање.

Тие имаат посебен начин на реакција на светот околу себе. Така и на наједноставните нешта реагираат на најзабавен начин. Во ова видео бебето покажа колку е љубоморно кога таткото ја бакнува мајката…

Погледнете…