15.8 C
Скопје
27. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Снимил јагуар како скока во река и исчезнува во матната вода. Она што следело ќе ве шокира! (ВИДЕО)

Снимил јагуар како скока во река и исчезнува во матната вода. Она што следело ќе ве шокира! (ВИДЕО)

Оваа многу ретка ситуација ја фатил еден турист кој не можел да поверува што се случува пред неговите очи…