33.8 C
Скопје
28. јуни 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Мозаик

Пресмешно: Мајка го снимила бебето како разговара со куче! (видео)

Погледнете го ова пресмешно видео…

Едноставно се неодоливи…